Xiaomi Smart Band 8. Kiedy premiera?

Xiaomi Smart Band 8 to najnowsza propozycja popularnego chińskiego producenta, który wkrótce trafi do sprzedaży. Oczekiwana premiera wzbudza zainteresowanie wielu użytkowników, którzy nie mogą doczekać się, aby przetestować nowy model opaski.

Co wiemy o Xiaomi Smart Band 8?

Z informacji udostępnionych przez producenta wynika, że Xiaomi Smart Band 8 będzie miał większy wyświetlacz niż poprzednie wersje. Nowy model opaski będzie wyposażony w 1,2-calowy ekran AMOLED o wysokiej rozdzielczości. Dzięki temu użytkownicy będą mogli lepiej kontrolować swoje aktywności, monitorować stan zdrowia oraz korzystać z dodatkowych funkcji.

Xiaomi Smart Band 8 ma być także wyposażony w szereg nowych funkcji, które pozwolą użytkownikom na jeszcze lepszą kontrolę nad swoim zdrowiem i aktywnością fizyczną. Według zapowiedzi producenta, opaska będzie mogła m.in. mierzyć poziom tlenku w organizmie, a także monitorować jakość snu.

Nowy model opaski od Xiaomi ma także posiadać większą wytrzymałość na wodę i kurz. Ma ona spełniać standard IP68, co oznacza, że może być noszona podczas pływania i nurkowania na niewielką głębokość. Ponadto, nowy model opaski będzie wyposażony w GPS, co pozwoli na dokładniejsze śledzenie tras podczas biegania i jazdy na rowerze.

Kiedy będzie miała premierę Xiaomi Smart Band 8?

Oficjalna data premiery Xiaomi Smart Band 8 nie została jeszcze ogłoszona, ale spodziewamy się, że opaska trafi do sprzedaży w w kwietniu lub maju. Cena opaski także nie została jeszcze ujawniona, ale według niepotwierdzonych informacji, ma być zbliżona do ceny poprzednich wersji.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *