Jennifer Lopez ambasadorką Intimissimi

Intimissimi ogłosiło, że Jennifer Lopez zostanie globalnym ambasadorem marki, co stanowi ekscytujący nowy rozdział dla tej firmy bieliźniarskiej. Znana artystka, aktorka i ikona mody ma wnieść swój styl i wpływ do marki, pomagając jej poszerzyć zasięg i przyciągnąć kobiety z całego świata.

Intimissimi od dawna jest jednym z liderów w branży bieliźniarskiej, oferując swoim klientkom produkty segmentu premium. Partnerstwo z Jennifer Lopez to kolejny krok na drodze do wzmocnienia pozycji marki na rynku. Zdaniem klientów marki Lopez, która sama jest ikoną mody, świetnie pasuje do Intimissimi, które jest znane z eleganckiej i stylowej bielizny.

Firma Intimissimi zapowiedziała, że Jennifer Lopez będzie promować markę w ramach kampanii reklamowych i działań marketingowych, co pozwoli jej dotrzeć do szerszej publiczności i zwiększyć świadomość marki na całym świecie. Jest to również doskonała okazja dla marki, by pokazać swoje produkty w zupełnie nowym świetle, a jednocześnie zachęcić kobiety do odkrywania swojego piękna i pewności siebie dzięki eleganckiej i wyrafinowanej bieliźnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *